Pre podnikateľov

Hľadáme a oslovujeme Vašich zamestnancov podľa Vašich kritérií a prenajímame iba tých, ktorí zodpovedajú očakávanému odbornému profilu. Garantujeme dlhodobú a úspešnú spoluprácu. Preverte si nás ! S nami, heslo "kvalita", nie je prázdny slogan. Pracujeme tak , že dobré bude ešte lepšie: všetky naše úsilia smerujú k tomu , aby sme Vám poskytli najlepšie služby s naplnením nášho spoločného cieľu. Chceme Vás presvedčiť o našej plnohodnotnej odhodlanosti a kvalitách , ako je efektívita, dlhodobá spolupráca, flexibilita a integrita.
Vhodne vybraní a motivovaní zamestnanci sú kľúčom k úspechu každej spoločnosti. Poskytujeme Vám profesionálnu podporu v oblasti personálneho poradenstva , plánovania ľudských zdrojov a ponúkame riešenie pre každú výzvu. Sme skúsenými špecialistami v personálnej oblasti. Máme vedomosti nielen o trhu práce, ale aj o orientácii vo Vašom odvetví Vášho podnikateľského prostredia a pôsobenia. Vďaka spolupráci s našimi poradcami hľadané riešenie získate oveľa rýchlejšie.

V každom potrebnom momente sme pre Vás do dispozícii ako personálni poradcovia. Neustále pracujeme na zlepšení našej ponuky. Pomocou našich služieb získate špecialistov a zamestnancov v riadiacich pozíciách bez ťažkostí časovo náročných náborových procesov. Budeme sa starať o každú fázu náboru! Postaráme sa o pracovníka vo Vašej pracovnej pozícii, ktorá vyhovuje vášmu konkrétnemu profilu a ktorý posilní váš tím.

Ak naša ponuka vzbudila Váš záujem

kontaktujte nás. Čakáme na vás!
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás
ATPOL Personal GmbH
Obermitterdorf 25 | A-9113 Ruden | Austria

FN 5Ol43Oy
ATPOL Personal GmbH
Dokončené od sakomedia
Formularz jest wysyłany. Proszę czekać
Formulár žiadosti pre spoločnosti
Priložte súbor (pdf, doc, docx, zip, jpg. Max 2MB)