1482
zamestnaných pracovníkov
10
rokov na trhu práce
398
zamestnávateľov,
ktorých dôveru sme Si získali
4
krajinác pôsobíme:
AT, DE, PL, SK

O nás

Sme moderná strednej veľkosti personálna agentúra, ktorá zamestnáva najlepších špecialistov vo svojom odbore. Spojením správnych ľudí, efektívne využívame naše bohaté skúsenosti a vedomosti. Naši zamestnanci sú kvalifikovanými a vzdelanými pracovníkmi, ktorí sú schopní plniť požiadavky zákazníka v získaní ideálneho pracovného tímu a čo za tým ide, to je Váš úspech.

Krajín EÚ

Naše spolupracujúce pracovné agentúry, ktoré sa nachádzajú v Európskej únii, vám umožnia získať kvalifikovaných pracovníkov. Z dôvodu demografickej situácie, získavame profesionálov v celej Európe. Vašich kandidátov preškolíme podľa vašich požiadaviek

Priemysel

Sme dokonale zorientovanou pracovnou agentúrou a v našom odbore máme bohaté skúsenosti s výberom vysoko kvalifikovaných zamestnancov. Sme si vedomí zodpovednosti voči spoločnostiam a aj voči kandidátom. Vyplýva to z nášho know-how, našich kompetencií a nášho pracovného nasadenia. Spolupracujeme so spoločnosťami vo všetkých priemyselných a výrobných oblastiach. Máme rozsiahle skúsenosti v týchto pracovných oblastiach:

Náš tím

Náš tím sa skladá zo skúsených špecialistov, ktorí aktívne pracujú v oblasti sprostredkovania práce a taktiež v plánovaní a riadení ľudských zdrojov. Počas nášho aktívneho pôsobenia na trhu práce sme sa naučili, že úspešné obchodné vzťahy môžu byť trvalé, ak v centre pozornosti je náš klient a jeho požiadavky a potreby. Táto misia je dôsledne plnená v našej spoločnosti ATPOL Personal.
Michael Peball
Výkonný riaditeľ
Glenn Geurink
Manažér predaja
Katrin Kreuz
Office Managerin
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás
ATPOL Personal GmbH
Obermitterdorf 25 | A-9113 Ruden | Austria

FN 5Ol43Oy
ATPOL Personal GmbH
Dokončené od sakomedia
Formularz jest wysyłany. Proszę czekać.
Formulár žiadosti
Vodičský preukaz
Priložte súbor (pdf, doc, docx, zip, jpg. Max 2MB)